Zrozumiałam jak duży wpływ miała na mnie rodzina, przodkowie, wybór mojego imienia i okres życia rozpoczynający się już od poczęcia.

Z Panią Kamilą pracowałam nad relacjami międzyludzkimi i procesem żałoby. Wcześniej korzystałam już z terapii. Praca z Panią Kamilą różniła się tym, że mogłam głębiej poznać swoje korzenie, przodków oraz przeanalizować relacje rodzinne. Wspierająca była dla mnie praca z podświadomością i wewnętrznym dzieckiem oraz wiedza z Pani Kamili z różnych dziedzin.

Zrozumiałam jak duży wpływ miała na mnie rodzina, przodkowie, wybór mojego imienia i okres życia rozpoczynający się już od poczęcia. Dowiedziałam się więcej o sobie, podążam z większą pewnością za swoją intuicją i głosem serca. Nauczyłam się jak komunikować się „bez przemocy”.

Dziś mam w sobie dużo więcej pokory do rodziny i przodków. Wzrosła moja pewność siebie a lęki się zmniejszyły.

Polecam pracę z Panią Kamilą każdemu kto czuje się zagubiony, kto jest po traumatycznym przeżyciu jak strata, rozstanie a także osobom, które poszukują swojej drogi życiowej i chciałyby dowiedzieć się więcej o sobie.

Pani Kamila jest bardzo empatyczną osobą, z ogromną wiedzą. Czułam się podczas sesji zaopiekowana i polecam Panią Kamilę z całego serca.
Z wdzięcznością.

Kasia, 43 lata, Poznań